Close
80-729 Gdańsk Zawodników 1A
+48530386445
Zawody Strix 223REM PRS 30-10-2021 Zielnowo

Pierwsze duże zawody Strix 223REM PRS na strzelnicy Podwórze Koguta w Zielnowie. 6 torów, każdy po 10 strzałów limit czasu i wymuszone niewygodne postawy strzeleckie przetestowało umiejętności zawodników i ich kreatywność w rozwiązywaniu strzeleckich zadań – dla wielu z nich był to świetnym treningiem i sprawdzian przed Mykita.

Tworząc te zawody chcieliśmy pokazać, że da się zorganizować zawody PRS na strzelnicy gdzie nie ma dużych dystansów. Największy dostępny dystans to 370 m co nie jest imponujące jak na mid-range, ale naszym zdaniem nie tu tkwi sedno. Dla nas strzelania PRS mid-range to nie tylko dystans, ale przede wszystkim budowanie stabilnej postawy i ciekawe zadania strzeleckie. Zadania, które wymagają treningu do, którego potrzebujemy zaledwie kilku metrów kwadratowych. Jesteśmy pewni, że większość ze startujących zawodników podziela naszą opinię i dobrze bawili się na zawodach Strix PRS.223Rem.

Zawodnikom dziękujemy za przybycie do zobaczenia w roku 2022, w którym planujemy dwie podobne imprezy Strix PRS.223Rem oraz kilka dedykowanych kalibrowi .22lr Strix PRS.22lr.

Pozdrawiamy naszego głównego sponsora rusznikarnia.eu

 

skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *