Close
80-729 Gdańsk Zawodników 1A
+48530386445
Kolejny piknik strzelecki za nami

Kolenu piknik strzelecki już za nami. Pogoda dopisała, amunicji starczyło dla wszystkich. Były kiełbaski z ogniska, z grilla, kaszanka , kiszka ziemniaczana. Było strzelane, była broń historyczna, Były szkolenia z podstaw pierwszej pomocy, po prostu był full wypas. Szybko się niestety skończyło jedzonko bo było nad wyraz smaczne. Dziękujemy bardzo Pomorskiej Obronie Narodowej, jak zwykle staneli na wysokości zadania i spisali się świetnie. Dziękujemy naszemu sponsorowi od wędlin firmie „Swojscy” a jak Wam smakowało to wbijajcie na ich profil na Facebooku i piszcie/proście, że chcecie więcej 😉

Odwiedziło nas ponad 400 ludzi, dzieciaki miały banana na twarzach, zabawa i relaks był przedni. Dajcie znać w komentarzach czy chcecie więcej takich imprez.

Poniżej kilka zdjęć z naszego pikniku więcej zdjęć w większej rozdzielczości na dysku Google.

1 Comment

  • Asia opublikowano 22 maja 2023 13:21

    To była najlepsza impreza ever. God bless ten klub za super ludzi, organizację i pełen profesjonalizm. Błagamy o powtórkę, jak trzeba to pomożemy posprzątać. Serdeczne podziękowania dla Asi za super zabawę na stanowisku na 100m gdzie „przeleżeliśmy” 80% czasu dajac z siebie 30%,z efektem prawie 100%. Wszyscy ludzie na tej imprezie byli szczęśliwi. Spełniliście dziecięcy sen starszych i daliście szansę najmłodszym. Tanie Amo, super pogoda. Strzelaliśmy cały dzień,nie zdążyliśmy posmakować kielbaski,ale to był jeden z tych najlepszych dni w życiu.

skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *