Close
80-729 Gdańsk Zawodników 1A
+48530386445
Kurs umożliwiający nabycie uprawnień sędziego w zawodach strzeleckich.

Kurs sędziego strzelectwa

Jeśli samo strzelanie przestało Ci wystarczać i chciałbyś poznać zawody strzeleckie „od zaplecza” to jest kurs dla Ciebie. Zdobywając uprawnienia sędziego będziesz nabędziesz uprawnienia do pełnienia oficjalnych funkcji sędziowski podczas zawodów strzeleckich.

W KSI organizujemy kilka kursów sędziego w jednym terminie, a są to mianowicie:
– kurs sędziego statycznego klasy III
– kurs sędziego dynamicznego klasy III
– kurs sędziego dynamicznego IPSC (tzw. KRO, tylko po zaliczeniu dodatkowo egzaminu IPSC oraz opłaceniu składki do regionu IPSC)
– kurs na podwyższenie klasy sędziego dynamicznego i statycznego (na klasę II)

Nasze kursy na sędziego strzelectwa organizowane są przez Witka Załuskę, bardzo doświadczonego sędziego, który posiada uprawnienia sędziego klasy I oraz Range Mastera IPSC. Do tego zajęcia prowadzą inni sędziowie z wieloletnim doświadczeniem zarówno w zawodach statycznych, dynamicznych oraz IPSC oraz z uprawnieniami klasy państwowej.

Funkcja sędziego na zawodach to bardzo odpowiedzialne zadanie, a zawodnicy niejednokrotnie chcą strzelać pod okiem konkretnych sędziów. Wzrost ilości zawodów strzeleckich w ostatnich latach sprawia, że potrzeba wielu doświadczonych sędziów, więc im wcześniej zdobędzie się uprawnienia sędziego i zacznie zdobywać doświadczenie na zawodach tym lepiej. Dodatkowo wielokrotnie, oprócz wypłaty pensji po zawodach, sędziowie mogą liczyć na darmowy start w tzw. przedmeczu, a na ważniejszych zawodach nocleg i wyżywienie.

Podczas kursu dowiesz się:
– o różnych przepisach w sporcie strzeleckim
– o różnicach między dyscyplinami strzeleckimi
– jak radzić sobie z „nieposłusznymi” zawodnikami
– jak korzystać z timera oraz czym jest program Practiscore używany m.in. w zawodach IPSC
– jak zdobyć uprawnienia wyższej klasy

Informacje o terminach i cenach są każdorazowo podawane w ogłoszeniach o organizacji kursu zamieszczanych na naszej stronie.