Close
80-729 Gdańsk Zawodników 1A
+48530386445
Voucher strzelnica Gdańsk

Voucher na strzelnicę w centrum Gdańska

Voucher na strzelnicę Gdańsk

Voucher na strzelnicę KSI Gdańsk

Umożliwiamy Państwu zakup online voucherów na naszą strzelnicę znajdującą się w Gdańsku przy ul Zawodników 1a
Vouchery dostępne u nas posiadają dwumiesięczny termin ważności
co oznacza, że możecie wykupić przykładowo dzisiaj a wykorzystać w dogodnym dla Was termini po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym w celu rezerwacji toru na strzelnicy

Strzelnica jako prezent dla bliskiej osoby

Strzelnica i strzelanie fo fajny i oryginalny pomysł na sprawienie radochy bliskiej osobie, kupując voucher na strzelnicę z wybranym pakietem strzelań sprawisz ogromną frajdę obdarowanej nim osobie, gwarantujemy dobrą zabawę i relaks na naszej strzelnicy.

Kup voucher na strzelnicę online

Vouchery na strzelnicę dopasowane dla każdego i na każdą kieszeń

Przygotowując ofertę voucherów na naszą strzelnicę w Gdańsku pomysleliśmy o tym aby gama naszych voucherów była zróżnicowana pod kątem todzajów broni palnej jak i jej kalibru.

Jest w czym wybierać i przebierać także dla każdego coś miłego. Serdecznie zapraszamy na naszą strzelnicę całe rodziny gwarantujemy dopasowanie voucherów pozwalające na strzelanie przez rodziców , dzieci, dziadków i nastolatków. Po prostu strzelające rodziny.

Dlaczego warto kupić nasz voucher na strzelnicę?

To proste: dysponujemy na strzelnicy w Gdańsku przyjazną i profesjonalną kadrą instruktorów strzelania. Nasza strzelnica jest o rzut beretem od centrum Gdańska, dysponujemy bezpłatnym parkingiem, no i przede wszystkim gwarantujemy przezajebistą atmosferę w trakcie strzelania. Gwarantujemy również, że żaden z naszych instruktorów na strzelnicy nie posiada kija w czterech literach, także zawsze możecie na nas liczyć.

Co zyskujesz wykupując voucher na naszą strzelnicę?

Nauczysz się podstaw bezpiecznej obsługi broni palnej, oswoisz się ze strzelaniem z broni palnej, poznasz różne rodzaje broni palnej oraz będziesz mógł/a uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące strzelania / sportów strzeleckich od naszych instruktorów.

Kup teraz voucher online

Voucher na strzelnicę i osoby towarzyszące.

Osoby towarzyszące mają wstęp darmowy na naszą strzelnicę , w przypadku kiedy do jednego vouchera chcemy dołączyć drugą osobę strzelającą pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 50 zł.

Termin ważności vouchera na na naszą strzelnicę w Gdańsku wynosi 3 miesiące liczony od daty jego zakupu.