Organizacja imprez i eventów firmowych

Zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą imprezę
na naszych strzelnicach!!!

Z przyjemnością zorganizujemy dla Was imprezę integracyjną oraz imprezę firmową. Dysponujemy dwiema odkrytymi strzelnicami oraz jedną krytą w Gdańsku

Nasza strzelnica znajduje się nieomalże w centrum Gdańska, 15 minut spacerkiem od gdańskiego Głównego Miasta. Zapewniamy dobrą zabawę przy strzelaniu z okazji wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.

Na naszych strzelnicach możecie skorzystać z kilkudziesięciu rodzajów broni palnej różnego kalibru, rewolwerów, pistoletów, karabinków czy strzelb. Możemy też przygotować różne scenariusze akcji na zorganizowanej imprezie.

ORGANIZACJA EVENTÓW

Jeżeli szukasz możliwości zorganizowania atrakcyjnej imprezy firmowej to dobrze trafiłeś!

Możemy zorganizować imprezę strzelecką dla Ciebie na jednej z naszych strzelnic. Mogą to być zawody strzeleckie może to być szkolenie w posługiwaniu się różnymi rodzajami broni palnej albo możemy sprawić, że przez jeden dzień poczujesz się jak prawdziwy komandos. A może chcesz się poczuć jak snajper? Możemy również udostępnić możliwość strzelania z broni historycznej używanej w obu wojnach światowych.

To wszystko możemy zorganizować dla Ciebie lub dla Twojej firmy. Oczywiście oprócz wielkiego strzelania zorganizujemy również grilla, ognisko. Jesteśmy ograniczeni jedynie Twoją fantazją. Wspinaczka połączona ze strzelaniem? Żaden problem. Chcesz uwolnić zakładników? Urządzenie takiej symulacji to też żaden problem.

Chcesz spróbować czy się sprawdzisz jako snajper trafiając ze 100m w cel wielkości 10 cm ? Z nami możesz tego dokonać!!!

Organizacja pełnych emocji wieczorów panieńskich, wieczorów kawalerskich? Zero problemów, zorganizowaliśmy ich już dużo i zawsze kończyło się to wielkim bananem na twarzach uczestników!

Piknik strzelecki dla firmy?

Firmowy piknik strzelecki będzie z pewnością atrakcyjną imprezą która pozostanie długo w pamięci zaproszonych pracowników.

Nie ma na co czekać, skontaktuj się z nami już teraz w celu uzgodnienia szczegółów!

KONTAKT

Nie czekaj!!!

Dołącz do nas już teraz!

Pobierz deklarację członkowską wypełnij zostań członkiem KSI

Wstąp do KSI już teraz