Close
80-729 Gdańsk Zawodników 1A
+48530386445

O nas

Stowarzyszenie Klub Strzelających Inaczej „KSI”, bo  taka pełna nazwa tego tworu, powstało z inicjatywy obywateli szukających alternatyw w strzelectwie oraz możliwości rozwoju w zakresie strzelania z broni palnej. Owi obywatele postanowili założyć klub, w którym w 100 % chodzi tylko i wyłącznie o strzelanie, ale inaczej niż wszędzie. O strzelanie z użyciem dużej ilości sztuk amunicji, strzelanie sytuacyjne, strzelanie w różnych warunkach, strzelanie dla czystej frajdy. Kolejnym ważnym celem jest wyszkolenie jak największej liczby osób, które są zainteresowane strzelectwem ale bały się zapytać kogo i gdzie. Dania im możliwości sprawdzenia swoich umiejętności podczas różnych strzelań, z wykorzystaniem różnych rodzajów broni.

Na każdym spotkaniu na strzelnicy powtarzamy wiedzę z zakresu bezpieczeństwa a zwłaszcza zasadę BLOS. Każdy trening strzelecki jest dla nas okazją do szlifowania podstaw oraz przerobienia dodatkowego tematu z, już i tak, szerokiego wachlarza strzelań sytuacyjnych.

 

Jako klub oferujemy:

0. Posiadamy aktualną licencję PZSS numer LK-1154/2024 w konkurencjach pistolet, karabin, strzelba, dla klubowiczów będących w klubie 1 miesiąc podbijamy wniosek na patent po zaliczeniu wewnętrznego egzaminu na patent. Podbijamy wnioski na licencję bez zbędnej zwłoki. Jesteśmy także klubem kolekcjonerskim, zaświadczenia o członkostwie w klubie które wydajemy są ważne przy ubieganiu się o pozwolenie na broń do celów sportowych i kolekcjonerskich.

1. Strzelnica kryta z osiami 25 i 15m w centrum Gdańska za darmo dla członków klubu. Lokalizacja naszej strzelnicy oraz ceny amunicji na strzelnicy w linku poniżej
https://www.strzelamyinaczej.pl/strzelnica-gdansk/

2. Dwie strzelnice otwarta z osiami 120m, 50m, 3x25m oraz stanowisko do rzutek w miejscowości Świetlino oraz Zielnowo za darmo dla członków klubu. Lokalizacja naszej strzelnicy oraz cennik w linku poniżej
https://www.strzelamyinaczej.pl/strzelnica-zielnowo/

3. Wynajmujemy dwa razy w miesiącu oś na strzelnicy w m. Nieczajna, koło Poznania gdzie organizujemy spotkania klubowe.

4. Rusznikarnia, pokój do czyszczenia broni który znajduje się na strzelnicy w Gdańsku.

5. Zniżka na badania lekarskie dotyczące wydania pozwolenia na broń u Pana Waldemara Zakowicza (Gdynia Obłuże) za okazaniem karty członka KSI (telefon do Pana Waldemara 501 085 228, na miejscu znajduje się lekarz sportowy i psycholog, wszystko umawiacie pod jednym telefonem, cena za komplet badań po okazaniu legitymacji tylko 400 zł).

6. Terminowe i bezzwłoczne wydawanie zaświadczeń o członkostwie w klubie oraz podbijanie wniosków o patent czy licencję, jeżeli dany klubowicz spełnił wszystkie wymagania dotyczące wydania powyższych dokumentów. Zapoznaj się z zasadami egzaminu wewnętrznego jeżeli chcesz otrzymać pieczątkę pod wnioskiem na patent strzelecki w linku poniżej:
https://www.strzelamyinaczej.pl/wniosek-na-patent-strzelecki/

8. System MantisX do treningu bezstrzałowego dla klubowiczów za darmo.

9. Konkursy dla klubowiczów, którzy wprowadzą kolejnych członków do klubu. Wszystko na temat konkursu w linku poniżej
https://www.strzelamyinaczej.pl/konkurs-wjedz-z-czlonkiem/

9. Zawody strzeleckie organizowane raz w miesiącu, zawsze z wszystkimi konkurencjami do przedłużenia licencji (2 starty strzelba, 2 starty karabinek, 4 starty pistolet). Terminy zawodów w kalendarzu

10. Szkolenia dla klubowiczów z użycia broni palnej w sytuacjach obrony koniecznej, szkolenia z strzelania dynamicznego, kurs na patent, kurs na egzamin na pozwolenie kolekcjonerskie i inne. Poniżej terminarz organizowanych szkoleń
https://www.strzelamyinaczej.pl/kursy-i-szkolenia/

11. Zniżki w sklepach z bronią, strzelnicach oraz innych miejscach na podstawie karty członka KSI.

12. Nagrody na zawodach strzeleckich dla klubowiczów.

13. Jedne z najniższych składek rocznych w Polsce. W linku poniżej wszystkie opłaty
https://www.strzelamyinaczej.pl/dolacz-do-nas/

14. W każdy wtorek organizujemy treningi z strzelectwa dynamicznego, na które zapraszamy każdego kto chciałby dołączyć do SEKCJI STRZELECTWA DYNAMICZNEGO DOUBLE D oraz potrenować strzelanie dynamiczne. Warto mieć własną broń na treningu, jesteśmy w stanie udostępnić broń oraz amunicje klubową, niemniej najpierw sprawdzimy Twoje umiejętności w posługiwaniu się bronią w dynamice oraz będzie zwracać na Ciebie większą uwagę za pierwszym razem.

15. Cele metalowe i inne na naszych strzelnicach do wykorzystania dla członków klubu. W magazynie na naszej strzelnicy posiadamy:
– 20 sztuk mini poper
– 2 sztuki poper
– kiwak podwójny
– plate rack
– drzewka
– 12 metalowych kółek Hardox
– 12 sztuk metalowych gongów z tarczą IDPA
– przesłony do treningu IPSC
– podnośniki do tarcz
– obrotniki tarcz
– stojaki do tarcz

16. Forum KSI do wystawiania niechcianych zabawek i pogawędek po za portalami społecznościowymi
https://forum.celpal.net/

17. Grupa KSI na Facebooku

18. Kanał na YouTube gdzie często można znaleźć ciekawe filmy
https://www.youtube.com/channel/UCtyunhc21S2ges25hEuNw2w

PREZES
Robert Rosa

WICEPREZES
Borys Romanko

Kontakt

Dane klubu:
Stowarzyszenie „Klub Strzelających Inaczej KSI”
ul. Zielona 19F/10
81-113 Gdynia
KRS: 0000574409
NIP: 9581670438
Regon: 362457791
klubstrzelajacychinaczej@gmail.com