Close
80-729 Gdańsk Zawodników 1A
+48530386445
Zawody otwarte z okazji Dnia Niepodległości 11 listopada 2022 – relacja i wyniki

Jak co roku na strzelnicy krytej KSI w Gdańsku zorganizowane zostały otwarte zawody strzeleckie dla uczczenia rocznicy uzyskania przez Polskę Niepodległości.

Impreza organizowana była przez Klub Strzelających Inaczej we współpracy z Pomorskim Stowarzyszeniem Aktywności Terenowej PSAT. („Skóra” – serdecznie Ci dziękujemy za zaangażowanie)
Zawody były dofinansowane programem Pro defensione, pro historia – wspieramy oddolne inicjatywy historyczne, patriotyczne i proobronne dla Polski – II edycja na lata 2022-23 ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Społecznych NOWEFIO na lata 2021-30.

Strzelnicę tego dnia odwiedziło ponad 500 osób, które oprócz możliwości udziału w zawodach strzelania na dystansie 15m, miały również możliwość zapoznania się z bronią historyczną, miały możliwość zapoznania się z elementami udzielania pierwszej pomocy i oczywiścia jak co roku mogły spróbować przepysznej grochówki.

No ale „do brzegu” – znaczy to na co wszyscy czekają czyli:

wyniki Zawodów Strzeleckich z okazji Dnia Niepodległości

Szerdecznie dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji tej imprezy i dbali o dobrą zabawę (spisaliście się jak zwykle na mocne i solidne 30%)

Poniżej trochę zdjęć z zawodów i ci którzy nie byli niech żałują. Do zobaczenia za rok.

 

1 Comment

  • Jakub opublikowano 18 listopada 2023 00:11

    Kiedy losowanie nagród?

skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *