Close
80-729 Gdańsk Zawodników 1A
+48530386445
Krótka relacja z pikniku strzeleckiego 26 maja 2024

Zgodnie z naszą starą Świecką Tradycją 30 procentową zoraganizowaliśmy jak co roku Rodzinny Piknik Strzelecki, który zgodnie z wymienioną tradycją odbył się na strzelnicy Podwórze Koguta w Zielnowie.

Działo się psze państwa oj działo, dział nie było ale za to była możliwość obejrzenia i postrzelania z broni historycznej dostarczonej przez Baltic Coast Armory, była możliwość postrzelania z broni współczesnej długiej, krótkiej i precyzyjnej oraz dla naszych milusińskich totalna radocha z możliwości strzelania z broni małokalibrowej. Strzelano na dystansach od 10 do 100 metrów. Na miejscu można było skorzystać z krótkiego szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, Pomorska Obrona Narodowa też miała swój namit gdzie zaprezentowała swoje umiejętności a kiełbaskę na ognisko dostarczyła firma Swojscy produkująca wędliny z górnej półki.

Nasi instruktorzy zapoznawali uczestników pikniku z prawidłową i bezpieczną obsługą broni palnej i udzielali informacji w jaki sposób można uzyskać różnego rodaju pozwolenia na broń.

Zabawa trwała od 10 do godziny 18, pogoda dopisała, było zielono i słonecznie, goście również dopisali, także z całą pewnością powtórzymy tę imprezę w sierpniu tego roku, śledźcie nasze wydarzenia na FB.

Serdeczne podziękowania dla uczestników naszego pikniku oraz dla naszych Sponsorów jak i naszych klubowiczów instruktorów którzy jak zwykle dali z siebie całe 30% !!!

Poniżej mała galeria ze zdjęciami z imprezy, więcej zdjęć do ściągnięcia na udostępnionym dysku Google – KLICK

 

skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *