Close
80-729 Gdańsk Zawodników 1A
+48530386445
Kolejny strzelecki piknik rodzinny za nami

20 sierpnia 2023 odbył się kolejny piknik strzelecki zorganizowany przez Klub Strzelających Inaczej na strzelnicy Podwórze Koguta w Zielnowie. Pomimo iście tropikalnych temperatur zabawa była przednia. Były stanowiska gdzie można było postrzelać z broni historycznej, współczesnej bojowej jak i małokalibrowej z myślą o najmłodszych. Nie obyło się bez drobnej wpadki niezależnej od nas, po prostu foodtruck popełnił awarię i niestety nie dojechał. Pomimo tego, dzięki naszemu sponsorowi (Wędliny Swojscy) można było opędzlować kiełbę z ogniska z ogórami kiszonymi.  Dla naszych milusińskich była dmuchana zjeżdżalnia i stanowisko z lodami, watą cukrową i lemoniadą. Nasi goście mieli możliwość zapoznania się z podstawami udzielania pomocy medycznej oraz zapoznania się ze specyfiką działania Pomorskiej Obrony Narodowej.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie a przede wszystkim dziękujemy organizatorom i załodze KSI za wytrwanie na stanowiskach pomimo żaru lejącego się z nieba.

Dziękujemy za jak zwykle fajną ekspozycję i ognisko Pomorskiej Obronie Narodowej, Naszemu ratolowi Bartkowi za szkolenia z podstaw udzielania pomocy medycznej i osobiście dziękuję Skórze za zastępstwo przy grillu.

Krótki filmik by Skóra

Poniżej kilka fotek z imprezy a więcej macie w lepszej rozdzielczości do pobrania z dysku google klick

skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *