Close
80-729 Gdańsk Zawodników 1A
+48530386445
GUN 'N RUN 6 – bieg strzelecki dla każdego. Pierwsze zawody KSI w roku 2023.
30 zawodniczek i zawodników stawiło się dziś na Podwórze Koguta – Strzelnica w Zielnowie aby wziąć udział w piątej już edycji zawodów biegowo-strzeleckich dla każdego GUN 'N RUN.
6 uczestników wzięło udział w kat. 10 km (70 strzałów ocenianych).
Najlepszy był Tomasz Malik z Klub Strzelających Inaczej z wynikiem końcowym 01 godzina 12 minut 47 sekund (2 punkty karne za strzelanie). Drugi był Adrian Hołowienko z grupy specjalnej Karniewiacy, natomiast trzeci stały uczestnik naszych zawodów Bartek Jachymek z JacekBiega Running Team.
W kategorii 5 km (40 strzałów ocenianych) wygrał Beny z końcowym wynikiem 43 minuty i 32 sekundy (2 pukty karne za strzelanie). Jacek Chybiński znany w środowisku jako Kacaj z NAMS zajął II miejsce. Jacek startował z repliką ASG i udowodnił, że śmiało z taką platformą można konkurować w naszych zawodach – miał tylko jedno pudło na tarczach.
Trzecie miejsce zajął Tomasz Szołtysek.
Bardzo nas cieszy udział Pań. Zuzanna Zając i Karolina Linda bez obawień konkurowały z płcią brzydszą, a Zuzanna może się pochwalić jednym z lepszych wyników strzeleckich w całych zawodach – zaledwie 2 pudła.
Wszystkim uczestnikom pięknie dziękujemy za udział.
Dziękujemy również SpecShop.pl – Militaria, Strzelectwo, Survival, który po raz drugi ufundował nagrody i upominki dla startujących.
Ja osobiście bardzo też dziękuję Leszek Hołubowicz i Shadow-owi za pomoc przy organizacji całej imprezy.
No cóż – widzimy się następnym razem, już w kwietniu, 22-iego na 6-tej edycji – można się już zapisywać – szczegóły w linku poniżej:

skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *