„Długie Tłuste Grube Kiełby” już za nami.
Kolejne zawody karabinowe już za nami, nasza strzelnica „Podwórze Koguta” była jedną wielką patelnią temperatura sięgała 38 stopni , były 4 tory, chłopaki bawili się przednio, strzelali, wpychali sobie różne gaziki, bandaże w dziwne miejsca, polewani byli krwią, były biegi z kostkami brukowymi, ćwiczenia na sklerozę, czyli tak na 30%… Także było zajebiście.
Nie ma co więcej pisać, było i się skończyło a kto nie był to dętka. Jak każe świecka tradycja poniżej parę fotek z zawodów a zdjęcia w lepszej rozdzielczości do ściągnięcia z dysku Google tutaj klik





















skomentuj