STRZELNICA

Strzelnica z której korzystamy regularnie znajduje się na ul. Zawodników 1 w Gdańsku (przy stadionie żużlowym GKS).

Spotkania klubowe odbywają się regularnie w następujące dni:
– poniedziałek 17:00 do 22:00
– wtorek 17:00 do 22:00 (oś 15m zarezerwowana dla grupy strzelców dynamicznych)
– środa 17:00 do 22:00
– czwartek 17:00 do 22:00
– piątek 10:00 do 22:00
– sobota 10:00 do 22:00
– niedziela 10:00 do 22:00

Zasady uczestnictwa w strzelaniach klubowych dla osób spoza klubu (czyli „chcę zobaczyć jak to działa i dopiero na miejscu podjąć decyzję czy zapisać się do Waszego klubu”):
1. Musisz mieć osobę wprowadzającą (jeżeli nie znasz nikogo z klubu, po prostu napisz na naszym profilu FB, że szukasz wprowadzającego i na pewno ktoś się odezwie).
2. Osoba wprowadzająca odpowiada za Ciebie, wyjaśnia Ci jak działa klub itd. MAKSYMALNIE JEDEN KLUBOWICZ MOŻE W TEN SPOSÓB PRZYPROWADZIĆ 2 OSOBY NA RAZ!!
3. Osoba wprowadzająca musi nauczyć Cię na miejscu zasad bezpieczeństwa i sposobu posługiwania się bronią palną, następnie zostaniesz przepytany przez prowadzącego strzelanie, który aktualnie jest na strzelnicy
4. Płacisz 30 zł jako „nie klubowicz” i wprowadzający pilnuje Cię na stanowisku oraz kupuje dla Ciebie pakiety szkoleniowe z broni w cenie „dla klubowicza”
5. W powyższy sposób można przyjść na strzelnicę jeden raz, przy kolejnych wizytach wymagamy podjęcia decyzji o zapisaniu się do KSI.

CENNIK STRZELAŃ NA STRZELNICY DLA KLUBOWICZÓW

UWAGA ! 
KORZYSTANIE Z KLUBOWEJ BRONI WIĄŻE SIĘ Z KORZYSTANIEM Z KLUBOWEJ AMUNICJI ZE WZGLĘDU NA RYZYKO ZNISZCZENIA BRONI PRZEZ UŻYWANIE AMUNICJI INNEJ NIŻ TA W KLUBIE!

Jeżeli chcesz zorganizować wieczór kawalerski/panieński, strzelanie integracyjne dla firmy lub po prostu przyjść zorganizowaną grupą to kliknij poniżej po więcej informacji:
Pakiety dla grup zorganizowanych.

Zapraszamy !