Close
+48530386445
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wielki Rodzinny Piknik Strzelecki 26 Maja

26 maja @ 10:00 - 18:00

PIKNIK STRZELECKI 26 MAJ

Zgodnie z naszą Nową Świecką Tradycją jak co roku zapraszamy wszystkich chętnych i niechętnych na Wielki Rodzinny Piknik Strzelecki który organizujemy na naszej strzelnicy w Zielnowie (woj Pomorskie) – PODWÓRZE KOGUTA. 

Piknik strzelecki ZielnowoBędziesz mogła/mógł poczuć się jak James Bond, operator Navy Seals albo jako snajper jednostki GROM. Dla najmłodszych będą dostępne karabinki i pistolety małokalibrowe i to wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów strzelectwa.

Oprócz broni współczesnej (różne modele broni palnej krótkiej i długiej) do Waszej dyspozycji będzie broń historyczna z okresu I i II Wojny Światowej w pełni sprawna z której również będzie można strzelać.

Dla każdego strzelającego mamy przystępne ceny amunicji (takie jak dla naszych klubowiczów) oraz darmową kiełbę z ogniska którą mamy od naszego sponsora firmy SWOJSCY – producenta najwyższej jakości wędlin.

Dodatkowo zapewniamy takie atrakcje jak prezentacja jednostki PON (Pomorskiej Obrony Narodowej) oraz pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Szczegóły

Data:
26 maja
Godzina:
10:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:

Organizatorzy

KSI
PSAT

Miejsce

Strzelnica Zielnowo
Zielnowo, Pomorskie Poland + Google Map