Sponsorzy i wsparcie klubu

Ludzie którzy wsparli swoim działaniem Klub Strzelających Inaczej

Progres Broń czyli niezawodny Janek Staniszewski, jest z nami od początku i zawsze wspiera nasze działania zarówno bronią jak i amunicją. Polecamy sklep! Janek zawsze udzieli rabatu dla klubowiczów KSI na podstawie legitymacji.
http://progres-bron.pl/


Agencja Interaktywna JAMEL, która wspiera nasz klub od samego początku w zakresie reklamy i projketów graficznych. Jeżeli uważasz że nasze plakaty konkursowe są dobre (a są dobre!) to uderzaj do nich.
http://www.jamel.pl/#/

Sklep Kolba.pl wspiera nas od samego początku naszej działalności udzielając rabatu na zakup optyki Vortexa, a także zasponsorowali nagrody na nasze zawody Lekka Piechota. Klubowicze KSI mają 10% zniżki na zakupy w sklepie na podstawie karty członkowskiej. Polecamy sklep!
http://kolba.pl/

DHArel, nasz miejscowy Gdyński sklep z bronią i amunicją. Od samego początku wspiera nasz klub, a dla członków KSI zawsze mają lepszą cenę. Zniżka na podstawie legitymacji członka KSI.
http://www.dharel.pl/


Pikarnia Kydex, robi dobre kabury, dla członków KSI zawsze ma jakiś mały rabacik. Weryfikacja klubowiczów na podstawie karty członka KSI, według wzoru.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011870066924&lst=100001577413679%3A100011870066924%3A1486029558


S
klep Gun-Zone wspiera klubowiczów KSI zniżką 10% na zakupy w ich sklepie. Polecamy szczególnie dobre zestawy do laserowego treningu oraz przyżądy celownicze.
http://gunzone.com.pl/

Firma Tebbex, udzieliła rabatu dla KSI na zakup podnośników do celów. Dziękujemy za okazane wsparcie.
http://tebbex.pl/pl/strona-glowna/


Strzelnica DSTEAM na Gdańsku Chełmie. Panowie Marcin&Marcin mają fajny, nowy obiekt na którym Warto postrzelać. Dla członków klubu, zniżka na wejście po okazaniu karty członka oraz legitymacji posiadacza broni.
http://dsteam.pl/


Strzelnica Czapla w Lublewie Gdańskim udzieliła rabatu na wejście dla członków KSI. Rabat dostępny na podstawie karty członkowskiej KSI tylko dla osób posiadających pozwolenie na broń (po okazniu legitymacji posiadacza broni).
http://strzelnicaczapla.pl/

Wspiera nas Sklep Spinner, który produkuje cele dla wiatrówek. Dal klubowiczów po okazaniu karty zniżka 20% na zakup celów. Dodatkowo sklep ufundował kilka blach stalowych na cele używane w klubie. Polecamy tym bardziej, że właściciel sklepu to nasz klubowicz!
http://www.celedowiatrowek.pl/

AMSC ufundowało dla KSI popery których używamy na zawodach Blaszanka. Ich kostkę betonu do dzisiaj próbujemy rozwalić na strzelnicy.

Strona główna

Cafe Brudeshaft wspiera nas od samego początku, zarówno voucherami do wykorzystania w barze jak i własnorobnym piwem Bruderove, które bardzo polecamy.
http://www.pubgdansk.pl/

Pizzeria Brooklyn z Gdyni wsparła nas voucherami na pizze do wygrania w zawodach klubowych. Polecamy, pizza jest pyszna! Dodatkowo każdy klubowicz na podstawie karty członka KSI ma zniżkę 10% na pizzę!
http://brooklynpizza.pl/

Restauracaj Vinegre z Gdyni przygotowała dla naszych członków vouchery po 100 zł na pyszny obiad, do wygrania w naszych zawodach klubowych. Najpiękniejsze widoki i dania śródziemnomorskie czekają by ich skosztować.
vinegre.pl/
www.facebook.com/vinegreGdynia/


Salon Urody Le Sourire, dla naszych strzelających Pań przygotował vouchery na wizytę w salonie, do wygrania w naszych zawodach strzeleckich. Dodatkowo na wizyty w salonie za okazaniem karty członkowskiej przysługuje 5% zniżki. Polecamy!
http://salonyurody.info/

Wejherowski Klub Kulturystyczny i Sportów Siłowych Apollo z Wejherowa wsparło nas karnetami na wstęp dla zwycięzców w naszych zawodach strzeleckich. Zobaczcie ich stronę, to prawdziwi maniacy sportu!
https://www.facebook.com/silowaniaapollo/?fref=ts

Szkolenie, szkolenie i jeszcze raz szkolenie! DTF wsparł nas nagrodą w konkursie Wprowadź Członka czyli voucherem na jedno z swoich szkoleń. DTF udziela także zniżki dla naszych klubowiczów w wysokości 10% na każde szkolenie, zarówno z własną bronią jaki i bez. Polecamy!
http://designedtofight.com/

Latanie na paralotni może dostarczyć niezapomnianych wrażeń, trudnych nawet do opisania, lecz wymaga opanowania wszelkich zasad i reguł, które pozwolą poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Nie jest to sport szczególnie trudny, wiedza zdobyta podczas kursów wystarcza do tego, aby zacząć latać samodzielnie.
Paralotnie Nauka Latania udziela zniżki dla naszych klubowiczów w wysokości 10% na każde szkolenie.
http://www.paralotnie.org/

Szkolimy do licencji pilota wiatrakowca ultralekkiego (UAGP).
Szkoła latania na wiatrakowcach przygotowała dla naszych klubowiczów kolejną nagrodę w konkursie Wprowadź Członka, a jest nią godzinny przelot wiatrakowcem nad Kaszubami.
http://www.wiatrakowce.org


Szkoła fechtunku Aramis oddział Trójmiasto, przyznał dla naszych klubowiczów 10% zniżki na lekcje fechtunku (po okazaniu karty członkowskiej KSI). W związku z treningami prosimy zgłaszać się do Pana Marcina Chudzińskiego. Dodatkowo w ramach naszych zawodów klubowych Marcin ufundował karnety miesięczne na darmowe lekcje fechtunku w swojej szkole.
aramis.pl/


Restauracja Pueblo w Gdańsku i Gdyni, wsparła KSI voucherami po 100 zł, do wygrania co miesiąc na naszych zawodach klubowych. Zapraszamy do restauracji!
http://www.restauracjapueblo.com.pl/
https://www.facebook.com/pueblo.restauracja/


S
iłownia i fitnes Enjoy w Gdańsku ufundowała karnety na wejście dla zwycięzców zawodów klubowych. Mają mnóstwo sprzętu do wyciskania potu!
https://www.facebook.com/enjoyfitnessandgym/?fref=ts

Fizjo Health z Gdyni. Pani Katarzyna prowadzi zabiegi fizjoterapeutyczne oraz masaże wszelkiego rodzaju. Zapraszamy do jej gabinetu. Członkowie KSI na podstawie karty członka mają zniżkę 20% na wszystkie zabiegi. Najlepiej wcześniej zadzwonić i umówić się na wizytę.
Świętojańska 41/7, Gdynia, tel 501 95 13 41 badz mail kontakt@fizjo-health.pl
https://www.facebook.com/Fizjo-Health-fizjoterapiamasa%C5%BC-259238171144143/?ref=aymt_homepage_panel