Sponsorzy i wsparcie klubu

Ludzie którzy wsparli swoim działaniem Klub Strzelających Inaczej

Progres Broń czyli niezawodny Janek Staniszewski, jest z nami od początku i zawsze wspiera nasze działania zarówno bronią jak i amunicją. Polecamy sklep! Janek zawsze udzieli rabatu dla klubowiczów KSI na podstawie legitymacji.
http://progres-bron.pl/


Stałe dojazdy dla naszej niezawodnej Sekcji Dynamicznej Double Delta w formie udostępnienia pojazdu zapewnia Salon Toyota Walder !

https://www.toyota.gdynia.pl/Agencja Interaktywna JAMEL, która wspiera nasz klub od samego początku w zakresie reklamy i projketów graficznych. Jeżeli uważasz że nasze plakaty konkursowe są dobre (a są dobre!) to uderzaj do nich.
http://www.jamel.pl/


Fabryka Sejfów zasponsorowała dla KSI szafę na broń, udzieliła sporego rabatu na zakupy dla członków KSI oraz przekazała na nagrody bony rabatowe na zakupy w ich sklepie. Polecamy!

https://fabrykasejfow.pl/


DHArel, nasz miejscowy Gdyński sklep z bronią i amunicją. Od samego początku wspiera nasz klub, a dla członków KSI zawsze mają lepszą cenę. Zniżka na podstawie legitymacji członka KSI.
http://www.dharel.pl/


Cafe Brudeshaft wspiera nas od samego początku, zarówno voucherami do wykorzystania w barze jak i własnorobnym piwem Bruderove, które bardzo polecamy.
http://www.pubgdansk.pl/


Pizzeria Brooklyn z Gdyni wsparła nas voucherami na pizze do wygrania w zawodach klubowych. Polecamy, pizza jest pyszna! Dodatkowo każdy klubowicz na podstawie karty członka KSI ma zniżkę 10% na pizzę!
http://brooklynpizza.pl/


Restauracja CHEF Food & Friends ufundowała nagrodę w postaci vouchera w naszym konkursie Wprowadź Członka. Dodatkowo wspomagają nas cateringiem na strzelnicy oraz podczas organizowanych przez nas inicjatyw.
https://web.facebook.com/chefrestauracja/?_rdc=1&_rdrSzkoła fechtunku Aramis oddział Trójmiasto, przyznał dla naszych klubowiczów 10% zniżki na lekcje fechtunku (po okazaniu karty członkowskiej KSI). W związku z treningami prosimy zgłaszać się do Pana Marcina Chudzińskiego. Dodatkowo w ramach naszych zawodów klubowych Marcin ufundował karnety miesięczne na darmowe lekcje fechtunku w swojej szkole.
http://aramis.pl/


Villa Dolce Vita w Gdańsku zapewni przyjemny nocleg zwycięzcom naszych zawodów.
http://www.villadolcevitagdansk.pl/


GR Kydex ufundowało vouchery zniżkowe dla zawodników.
http://grkydex.pl


House Of Protein pierwszy w Polsce bar kulturystyczny zafundował vouchery dla zwycięzców zawodów.
http://houseofprotein.pl/


Old School BarberShop & Tattoo Ink, Fryzjernia Portowa zaprasza na zabiegi fryzjerskie zdobywców voucherów.
https://www.facebook.com/OldSchoolBarberShopTattoo/


Siłownia Strong Schab Fitness utrzymuje w formie naszych klubowiczów fundując vouchery na treningi.
http://strongschabfitness.pl/


Cukiernia Autorska UMAM zadbało o to, aby nasi klubowicze byli słodcy przekazując vouchery na słodkości.
https://www.umam.pl/


Elite Pole Dance Studio zapewnia vouchery na treningi dla naszych klubowiczek.
http://www.polestudio-elite.pl/


Marcin Godzina Fotografia fotografuje życie naszego klubu.
https://www.marcingodzina.pl