Sponsorzy i wsparcie klubu

Ludzie którzy wsparli swoim działaniem Klub Strzelających Inaczej

Progres Broń czyli niezawodny Janek Staniszewski, jest z nami od początku i zawsze wspiera nasze działania zarówno bronią jak i amunicją. Polecamy sklep! Janek zawsze udzieli rabatu dla klubowiczów KSI na podstawie legitymacji.
http://progres-bron.pl/


 


Agencja Interaktywna JAMEL, która wspiera nasz klub od samego początku w zakresie reklamy i projketów graficznych. Jeżeli uważasz że nasze plakaty konkursowe są dobre (a są dobre!) to uderzaj do nich.
http://www.jamel.pl/

 


Sklep MEX ARMORY zaprasza do siebie na stronę. W ofercie posiadają, jak na nasze warunki, egzotyczny asortyment akcesoriów broniowych ! Zapraszanko !

https://mexarmory.pl/


 

Helikon-Tex jest od jakiegoś czasu z nami przy każdej większej inicjatywie. Wpadnijcie na ich stronę by sprawdzić ich asortyment, który jest bardzo szeroki !

https://www.helikon-tex.com/pl_pln/


 

 

Producent oporządzenia taktycznego Templar’s Gear zaprasza do siebie by zapoznać się z ofertą. W tym roku postanowili wesprzeć nas w organizacji zawodów Lekka i Lżejsza Piechota ! Dziękujemy serdecznie i zapraszamy !

https://b2b.templarsgear.pl/

 


 

Sklep SPECSHOP wspiera nas przy organizacji zawodów Lekka Piechota. Sklep posiada szeroki asortyment towarów związanych z militariami. Koniecznie tam zajrzyjcie !

https://www.specshop.pl/


 

Valhalla Industries postanowiła wesprzeć nas w organizacji zawodów Lekka Piechota. Ich tłumiki sprawią, że strzelanie stanie się przyjemniejsze.

https://valhallaind.pl/


Fabryka Sejfów zasponsorowała dla KSI szafę na broń, udzieliła sporego rabatu na zakupy dla członków KSI oraz przekazała na nagrody bony rabatowe na zakupy w ich sklepie. Polecamy!

https://fabrykasejfow.pl/


DHArel, nasz miejscowy Gdyński sklep z bronią i amunicją. Od samego początku wspiera nasz klub, a dla członków KSI zawsze mają lepszą cenę. Zniżka na podstawie legitymacji członka KSI.
http://www.dharel.pl/


Cafe Brudeshaft wspiera nas od samego początku, zarówno voucherami do wykorzystania w barze jak i własnorobnym piwem Bruderove, które bardzo polecamy.
http://www.pubgdansk.pl/


 

Marcin Godzina Fotografia fotografuje życie naszego klubu.
https://www.marcingodzina.pl