Sponsorzy i wsparcie klubu

Ludzie którzy wsparli swoim działaniem Klub Strzelających Inaczej

Progres Broń czyli niezawodny Janek Staniszewski, jest z nami od początku i zawsze wspiera nasze działania zarówno bronią jak i amunicją. Polecamy sklep! Janek zawsze udzieli rabatu dla klubowiczów KSI na podstawie legitymacji.
http://progres-bron.pl/

 

Stałe dojazdy dla naszej niezawodnej Sekcji Dynamicznej Double Delta w formie udostępnienia pojazdu zapewnia Salon Toyota Walder !

https://www.toyota.gdynia.pl/

 


Agencja Interaktywna JAMEL, która wspiera nasz klub od samego początku w zakresie reklamy i projketów graficznych. Jeżeli uważasz że nasze plakaty konkursowe są dobre (a są dobre!) to uderzaj do nich.
http://www.jamel.pl/#/

Fabryka Sejfów zasponsorowała dla KSI szafę na broń, udzieliła sporego rabatu na zakupy dla członków KSI oraz przekazała na nagrody bony rabatowe na zakupy w ich sklepie. Polecamy!

https://fabrykasejfow.pl/

Sklep Kolba.pl wspiera nas od samego początku naszej działalności udzielając rabatu na zakup optyki Vortexa, a także zasponsorowali nagrody na nasze zawody Lekka Piechota. Klubowicze KSI mają 10% zniżki na zakupy w sklepie na podstawie karty członkowskiej. Polecamy sklep!
http://kolba.pl/

DHArel, nasz miejscowy Gdyński sklep z bronią i amunicją. Od samego początku wspiera nasz klub, a dla członków KSI zawsze mają lepszą cenę. Zniżka na podstawie legitymacji członka KSI.
http://www.dharel.pl/


Pikarnia Kydex, robi dobre kabury, dla członków KSI zawsze ma jakiś mały rabacik. Weryfikacja klubowiczów na podstawie karty członka KSI, według wzoru.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011870066924&lst=100001577413679%3A100011870066924%3A1486029558


S
klep Gun-Zone wspiera klubowiczów KSI zniżką 10% na zakupy w ich sklepie. Polecamy szczególnie dobre zestawy do laserowego treningu oraz przyrządy celownicze.
http://gunzone.com.pl/

Firma Tebbex, udzieliła rabatu dla KSI na zakup podnośników do celów. Dziękujemy za okazane wsparcie.
http://tebbex.pl/pl/strona-glowna/


Strzelnica DSTEAM na Gdańsku Chełmie. Panowie Marcin&Marcin mają fajny, nowy obiekt na którym Warto postrzelać. Dla członków klubu, zniżka na wejście po okazaniu karty członka oraz legitymacji posiadacza broni.
http://dsteam.pl/


Strzelnica Czapla w Lublewie Gdańskim udzieliła rabatu na wejście dla członków KSI. Rabat dostępny na podstawie karty członkowskiej KSI tylko dla osób posiadających pozwolenie na broń (po okazniu legitymacji posiadacza broni).
http://strzelnicaczapla.pl/

Wspiera nas Sklep Spinner, który produkuje cele dla wiatrówek. Dal klubowiczów po okazaniu karty zniżka 20% na zakup celów. Dodatkowo sklep ufundował kilka blach stalowych na cele używane w klubie. Polecamy tym bardziej, że właściciel sklepu to nasz klubowicz!
http://www.celedowiatrowek.pl/

AMSC ufundowało dla KSI popery których używamy na zawodach Blaszanka. Ich kostkę betonu do dzisiaj próbujemy rozwalić na strzelnicy.

Strona główna

Firma Para-Med Szkolenia i Integracja ufundowała zaproszenie na kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy w naszym konkursie Wprowadź Członka. Dodatkowo przeszkoliła naszych prowadzących strzelanie w ramach kursu KPP.

Cafe Brudeshaft wspiera nas od samego początku, zarówno voucherami do wykorzystania w barze jak i własnorobnym piwem Bruderove, które bardzo polecamy.
http://www.pubgdansk.pl/

Pizzeria Brooklyn z Gdyni wsparła nas voucherami na pizze do wygrania w zawodach klubowych. Polecamy, pizza jest pyszna! Dodatkowo każdy klubowicz na podstawie karty członka KSI ma zniżkę 10% na pizzę!
http://brooklynpizza.pl/

Restauracja CHEF Food & Friends ufundowała nagrodę w postaci vouchera w naszym konkursie Wprowadź Członka. Dodatkowo wspomagają nas cateringiem na strzelnicy oraz podczas organizowanych przez nas inicjatyw.
https://web.facebook.com/chefrestauracja/?_rdc=1&_rdr

Restauracaj Vinegre z Gdyni przygotowała dla naszych członków vouchery po 100 zł na pyszny obiad, do wygrania w naszych zawodach klubowych. Najpiękniejsze widoki i dania śródziemnomorskie czekają by ich skosztować.
vinegre.pl/
www.facebook.com/vinegreGdynia/


Salon Urody Le Sourire, dla naszych strzelających Pań przygotował vouchery na wizytę w salonie, do wygrania w naszych zawodach strzeleckich. Dodatkowo na wizyty w salonie za okazaniem karty członkowskiej przysługuje 5% zniżki. Polecamy!
http://salonyurody.info/

Wejherowski Klub Kulturystyczny i Sportów Siłowych Apollo z Wejherowa wsparło nas karnetami na wstęp dla zwycięzców w naszych zawodach strzeleckich. Zobaczcie ich stronę, to prawdziwi maniacy sportu!
https://www.facebook.com/silowaniaapollo/?fref=ts

Szkolenie, szkolenie i jeszcze raz szkolenie! DTF wsparł nas nagrodą w konkursie Wprowadź Członka czyli voucherem na jedno z swoich szkoleń. DTF udziela także zniżki dla naszych klubowiczów w wysokości 10% na każde szkolenie, zarówno z własną bronią jaki i bez. Polecamy!
http://designedtofight.com/

Latanie na paralotni może dostarczyć niezapomnianych wrażeń, trudnych nawet do opisania, lecz wymaga opanowania wszelkich zasad i reguł, które pozwolą poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Nie jest to sport szczególnie trudny, wiedza zdobyta podczas kursów wystarcza do tego, aby zacząć latać samodzielnie.
Paralotnie Nauka Latania udziela zniżki dla naszych klubowiczów w wysokości 10% na każde szkolenie.
http://www.paralotnie.org/

Szkolimy do licencji pilota wiatrakowca ultralekkiego (UAGP).
Szkoła latania na wiatrakowcach przygotowała dla naszych klubowiczów kolejną nagrodę w konkursie Wprowadź Członka, a jest nią godzinny przelot wiatrakowcem nad Kaszubami.
http://www.wiatrakowce.org


Szkoła fechtunku Aramis oddział Trójmiasto, przyznał dla naszych klubowiczów 10% zniżki na lekcje fechtunku (po okazaniu karty członkowskiej KSI). W związku z treningami prosimy zgłaszać się do Pana Marcina Chudzińskiego. Dodatkowo w ramach naszych zawodów klubowych Marcin ufundował karnety miesięczne na darmowe lekcje fechtunku w swojej szkole.
aramis.pl/


Restauracja Pueblo w Gdańsku i Gdyni, wsparła KSI voucherami po 100 zł, do wygrania co miesiąc na naszych zawodach klubowych. Zapraszamy do restauracji!
http://www.restauracjapueblo.com.pl/
https://www.facebook.com/pueblo.restauracja/


S
iłownia i fitnes Enjoy w Gdańsku ufundowała karnety na wejście dla zwycięzców zawodów klubowych. Mają mnóstwo sprzętu do wyciskania potu!
https://www.facebook.com/enjoyfitnessandgym/?fref=ts

Fizjo Health z Gdyni. Pani Katarzyna prowadzi zabiegi fizjoterapeutyczne oraz masaże wszelkiego rodzaju. Zapraszamy do jej gabinetu. Członkowie KSI na podstawie karty członka mają zniżkę 20% na wszystkie zabiegi. Najlepiej wcześniej zadzwonić i umówić się na wizytę.
Świętojańska 41/7, Gdynia, tel 501 95 13 41 badz mail kontakt@fizjo-health.pl
https://www.facebook.com/Fizjo-Health-fizjoterapiamasa%C5%BC-259238171144143/?ref=aymt_homepage_panel