Współpraca z Armilo SP. z.o.o. – zamówienia na amunicję

Zarząd KSI z przyjemnością informuje, iż Firma ARMILO Sp. z o.o. Koncesja nr B-037/2018 w ramach wspierania rozwoju strzelectwa sportowego będzie oferowała naszym klubowiczom amunicje 9x19mm FMJ z dostawą na strzelnicę KSI w atrakcyjnych cenach:
od 250 do 2000 szt. – 75gr/szt. brutto
od 2250 do 5000 szt. – 74 gr/szt. brutto
od 5250 do 15000 szt.- 73 gr/szt. brutto

Amunicja pakowana jest po 250 sztuk! Minimalne zamówienie to jedno opakowanie.

W przypadku zamówień powyżej 15 tyś cena ustalana będzie indywidualnie.

Zamówienie można składać mailowo pod adresem : amo@armilo.com.pl
w treści maila z zamówieniem oprócz zamawianej ilości prosimy podać dane do faktury tj. Imię i Nazwisko, dane adresowe, nr uprawnienia (książeczki) oraz nr tel.

Przedpłata przelewem na podstawie wystawionej Faktury.

Dostawy planowane są na 25 dzień każdego miesiąca (jeżeli data dostawy zmieni się z różnych powodów, poinformujemy zainteresowanych drogą mailową i telefoniczną). Odbiór wyłącznie w dniu dostawy na strzelnicy KSI Gdańsk ul. Zawodników 1, od godziny 19:00 (nie ma możliwości odbioru w innym terminie).

Przy odbiorze amunicji konieczne jest okazie dokumentu tożsamości oraz oryginałów dokumentów uprawniających do nabycia amunicji.

Od maja możliwy będzie także dodatkowy rabat kwotowy jeżeli przyniesiesz łuski po wystrzelonej amunicji 9×19. Wartość rabatu uzależniona będzie od wagi oddanych łusek. Łuski ważymy na miejscu podczas odbioru zamówienia.