O nas

Stowarzyszenie Klub Strzelających Inaczej „KSI”, bo  taka pełna nazwa tego tworu, powstało z inicjatywy obywateli szukających alternatyw w strzelectwie oraz możliwości rozwoju w zakresie strzelania z broni palnej. Owi obywatele postanowili założyć klub, w którym w 100 % chodzi tylko i wyłącznie o strzelanie, ale inaczej niż wszędzie. O strzelanie z użyciem dużej ilości sztuk amunicji, strzelanie sytuacyjne, strzelanie w różnych warunkach, strzelanie dla czystej frajdy. Kolejnym ważnym celem jest wyszkolenie jak największej liczby osób, które są zainteresowane strzelectwem ale bały się zapytać kogo i gdzie. Dania im możliwości sprawdzenia swoich umiejętności podczas różnych strzelań, z wykorzystaniem różnych rodzajów broni.

Na każdym spotkaniu na strzelnicy powtarzamy wiedzę z zakresu bezpieczeństwa a zwłaszcza zasadę BLOS. Każdy trening strzelecki jest dla nas okazją do szlifowania podstaw oraz przerobienia dodatkowego tematu z, już i tak, szerokiego wachlarza strzelań sytuacyjnych.

STATUT KSI
Statut Stowarzyszenia Klub Strzelających Inaczej z 4.10.2018

Jako klub oferujemy:

0. Posiadamy aktualną licencję PZSS numer LK-1154/2018 w konkurencjach pistolet, karabin, strzelba, dla klubowiczów będących w klubie 3 miesiące podbijamy wniosek na patent po zaliczeniu wewnętrznego egzaminu na patent. Podbijamy wnioski na licencję bez zbędnej zwłoki. Jesteśmy także klubem kolekcjonerskim, zaświadczenia o członkostwie w klubie które wydajemy są ważne przy ubieganiu się o pozwolenie na broń do celów sportowych i kolekcjonerskich.

1. Strzelnica kryta z osiami 25 i 15m w centrum Gdańska za darmo dla członków klubu. Lokalizacja naszej strzelnicy oraz ceny amunicji na strzelnicy w linku poniżej
http://www.strzelamyinaczej.pl/strzelnica/strzelnica-gdansk-ul-zawodnikow-1/

2. Strzelnica otwarta z osiami 120m, 50m, 3x25m oraz stanowisko do rzutek w miejscowości Świetlino za darmo dla członków klubu. Lokalizacja naszej strzelnicy oraz cennik w linku poniżej
http://www.strzelamyinaczej.pl/strzelnica/strzelnica-m-swietlino/

3. Rusznikarnia, pokój do czyszczenia broni który znajduje się na strzelnicy w Gdańsku.

4. Zniżka na badania lekarskie dotyczące wydania pozwolenia na broń u Pana Waldemara Zakowicza (Gdynia Obłuże) za okazaniem karty członka KSI (telefon do Pana Waldemara 501 085 228, na miejscu znajduje się lekarz sportowy i psycholog, wszystko umawiacie pod jednym telefonem, cena za komplet badań po okazaniu legitymacji tylko 270 zł).

5. Terminowe i bezzwłoczne wydawanie zaświadczeń o członkostwie w klubie oraz podbijanie wniosków o patent czy licencję, jeżeli dany klubowicz spełnił wszystkie wymagania dotyczące wydania powyższych dokumentów. Zapoznaj się z zasadami egzaminu wewnętrznego jeżeli chcesz otrzymać pieczątkę pod wnioskiem na patent strzelecki w linku poniżej:

Wniosek na patent strzelecki

6. Systemy laserowe LASER AMMO do treningu bezstrzałowego dla klubowiczów za darmo.

7. Konkursy dla klubowiczów, którzy wprowadzą kolejnych członków do klubu. Wszystko na temat konkursu w linku poniżej
http://www.strzelamyinaczej.pl/konkurs-wjedz-z-czlonkiem/

8. Zawody strzeleckie organizowane raz w miesiącu, zawsze z wszystkimi konkurencjami do przedłużenia licencji (2 starty strzelba, 2 starty karabinek, 4 starty pistolet). Terminy zawodów w kalendarzu

Kalendarz wydarzeń i zawodów

9. Szkolenia dla klubowiczów z użycia broni palnej w sytuacjach obrony koniecznej, szkolenia z strzelania dynamicznego, kurs na patent, kurs na egzamin na pozwolenie kolekcjonerskie i inne. Poniżej terminarz organizowanych szkoleń

Kalendarz wydarzeń i zawodów


oraz nasze szkolenia

Szkolenia organizowane przez KSI

10. Zniżki w sklepach z bronią, strzelnicach oraz innych miejscach na podstawie karty członka KSI. Poszukaj w linku poniżej gdzie mamy zniżki.

Sponsorzy i wsparcie klubu

11. Nagrody na zawodach strzeleckich dla klubowiczów. Sprawdź kto nas wspiera i jakie nagrody można wygrać w linku poniżej

Sponsorzy i wsparcie klubu

12. Jedne z najniższych składek rocznych w Polsce. W linku poniżej wszystkie opłaty

DOŁĄCZ DO NAS!

13. W każdy wtorek organizujemy treningi z strzelectwa dynamiczego, na które zapraszamy każdego kto chciałby dołączyć do SEKCJI STRZELECTWA DYNAMICZEGO KSI oraz potrenować strzelanie dynamiczne. Warto mieć własną broń na treningu, jesteśmy w stanie udostępnić broń oraz amunicje klubową, niemniej najpierw sprawdzimy Twoje umiejętności w posługiwaniu się bronią w dynamice oraz będzie zwracać na Ciebie większą uwagę za pierwszym razem.

14. W związu z współpracą z Pomorską Obroną Narodową posiadamy dostęp do poligonu w Strzepczu, dzięki czemu organizujemy na poligonie zawody karabinowe IPSC, taktyczne LEKKA PIECHOTA oraz niezobowiązujące strzelania dla naszych klubowiczów.

15. Cele metalowe i inne na naszych strzelnicach do wykorzystania dla członków klubu. W magazynie na naszej strzelnicy posiadamy:
– 20 sztuk mini poper
– 2 sztuki poper
– kiwak podwójny
– plate rack
– drzewka
– 12 metalowych kółek Hardox
– 12 sztuk metalowych gongów z tarczą IDPA
– przesłony do treningu IPSC
– podnośniki do tarcz
– obrotniki tarcz
– stojaki do tarcz

 

PREZES
Robert Rosa

WICEPREZES
Borys Romanko

mail:  klubstrzelajacychinaczej@gmail.com
tel klubowy KSI 576 995 350 (odbieramy tylko popołudniami między 15 a 20) 

Dane klubu:
Stowarzyszenie Klub Strzelających Inaczej KSI
ul. Boisko 31/64
81-183 Gdynia
KRS: 0000574409
NIP: 9581670438
Regon: 362457791