O nas

Stowarzyszenie Klub Strzelających Inaczej „KSI”, bo  taka pełna nazwa tego tworu, powstało z inicjatywy obywateli szukających alternatyw w strzelectwie oraz możliwości rozwoju w zakresie strzelania z broni palnej. Owi obywatele postanowili założyć klub, w którym w 100 % chodzi tylko i wyłącznie o strzelanie, ale inaczej niż wszędzie. O strzelanie z użyciem dużej ilości sztuk amunicji, strzelanie sytuacyjne, strzelanie w różnych warunkach, strzelanie dla czystej frajdy. Kolejnym ważnym celem jest wyszkolenie jak największej liczby osób, które są zainteresowane strzelectwem ale bały się zapytać kogo i gdzie. Dania im możliwości sprawdzenia swoich umiejętności podczas różnych strzelań, z wykorzystaniem różnych rodzajów broni.

Na każdym spotkaniu na strzelnicy powtarzamy wiedzę z zakresu bezpieczeństwa a zwłaszcza zasadę BLOS. Każdy trening strzelecki jest dla nas okazją do szlifowania podstaw oraz przerobienia dodatkowego tematu z, już i tak, szerokiego wachlarza strzelań sytuacyjnych.

 

Jako klub oferujemy:

0. Posiadamy aktualną licencję PZSS numer LK-1154/2018 w konkurencjach pistolet, karabin, strzelba, dla klubowiczów będących w klubie 3 miesiące podbijamy wniosek na patent po zaliczeniu wewnętrznego egzaminu na patent. Podbijamy wnioski na licencję bez zbędnej zwłoki. Jesteśmy także klubem kolekcjonerskim, zaświadczenia o członkostwie w klubie które wydajemy są ważne przy ubieganiu się o pozwolenie na broń do celów sportowych i kolekcjonerskich.

1. Strzelnica kryta z osiami 25 i 15m w centrum Gdańska za darmo dla członków klubu. Lokalizacja naszej strzelnicy oraz ceny amunicji na strzelnicy w linku poniżej

STRZELNICA

2. Zniżka na badania lekarskie dotyczące wydania pozwolenia na broń u Pana Waldemara Zakowicza (Gdynia Obłuże) za okazaniem karty członka KSI (telefon do Pana Waldemara 501 085 228, na miejscu znajduje się lekarz sportowy i psycholog, wszystko umawiacie pod jednym telefonem, cena za komplet badań po okazaniu legitymacji tylko 270 zł).

3. Terminowe i bezzwłoczne wydawanie zaświadczeń o członkostwie w klubie oraz podbijanie wniosków o patent czy licencję, jeżeli dany klubowicz spełnił wszystkie wymagania dotyczące wydania powyższych dokumentów. Zapoznaj się z zasadami egzaminu wewnętrznego jeżeli chcesz otrzymać pieczątkę pod wnioskiem na patent strzelecki w linku poniżej:

Wniosek na patent strzelecki

4. Systemy laserowe LASER AMMO do treningu bezstrzałowego dla klubowiczów za darmo.

5. Konkursy dla klubowiczów, którzy wprowadzą kolejnych członków do klubu. Wszystko na temat konkursu w linku poniżej

KONKURS „WPROWADŹ NOWEGO CZŁONKA” 2017

6. Zawody strzeleckie organizowane raz w miesiącu, zawsze z wszystkimi konkurencjami do przedłużenia licencji (2 starty strzelba, 2 starty karabinek, 4 starty pistolet). Terminy zawodów w kalendarzu

Kalendarz wydarzeń i zawodów

7. Szkolenia dla klubowiczów z użycia broni palnej w sytuacjach obrony koniecznej, szkolenia z strzelania dynamicznego, kurs na patent, kurs na egzamin na pozwolenie kolekcjonerskie i inne. Poniżej terminarz organizowanych szkoleń

Kalendarz wydarzeń i zawodów


oraz nasze szkolenia

Szkolenia organizowane przez KSI

8. Zniżki w sklepach z bronią, strzelnicach oraz innych miejscach na podstawie karty członka KSI. Poszukaj w linku poniżej gdzie mamy zniżki.

Sponsorzy i wsparcie klubu

9. Nagrody na zawodach strzeleckich dla klubowiczów. Sprawdź kto nas wspiera i jakie nagrody można wygrać w linku poniżej

Sponsorzy i wsparcie klubu

10. Jedne z najniższych składek rocznych w Polsce. W linku poniżej wszystkie opłaty

Płatności, statut i zasady przyjęcia

11. W każdy wtorek organizujemy treningi z strzelectwa dynamiczego, na które zapraszamy każdego kto chciałby dołączyć do SEKCJI STRZELECTWA DYNAMICZEGO KSI oraz potrenować strzelanie dynamiczne. Warto mieć własną broń na treningu, jesteśmy w stanie udostępnić broń oraz amunicje klubową, niemniej najpierw sprawdzimy Twoje umiejętności w posługiwaniu się bronią w dynamice oraz będzie zwracać na Ciebie większą uwagę za pierwszym razem.

12. W związu z współpracą z Pomorską Obroną Narodową posiadamy dostęp do poligonu w Strzepczu, dzięki czemu organizujemy na poligonie zawody karabinowe IPSC, taktyczne LEKKA PIECHOTA oraz niezobowiązujące strzelania dla naszych klubowiczów.

13. Cele metalowe i inne na naszych strzelnicach do wykorzystania dla członków klubu. W magazynie na naszej strzelnicy posiadamy:
– 10 sztuk mini poper
– 2 sztuki poper
– kiwak podwójny
– 12 metalowych kółek
– 12 sztuk metalowych gongów z tarczą IDPA

 

PREZES
Robert Rosa

WICEPREZES
Borys Romanko

mail:  klubstrzelajacychinaczej@gmail.com
t
el klubowy KSI (odbieramy tylko popołudniami między 17 a 20) 576 dziewięć dziewięć pięć 350

KRS: 0000574409
NIP: 9581670438
Regon: 362457791

Stowarzyszenie Klub Strzelających Inaczej
ul. Boisko 31/64
81-183 Gdynia