Informacje dla klubowiczów

Wiele osób pyta się co ze strzelnicą na ul. Zawodników w Gdańsku. Otóż, mogę jedynie powiedzieć, że działamy. Z załatwianiem tej sprawy wiążę się wiele rzeczy, głównie dużo spotkań i czekania, dzwonienia i czekania. Robimy co możemy by znów móc tam strzelać i równolegle staramy się prowadzić strzelania na innych obiektach.
Jeśli chodzi o licencje zawodnicze. Wnioski o licencje wysyłam najpóźniej dwa dni po tym jak je dostanę. Taki wniosek musi przejść przez wojewódzki związek i idzie do polskiego. Z tego co wiem to mają tam mnóstwo kwitów. Licencje przychodzą na adres KSI i jeśli tylko przyjdą to natychmiast informuję daną osobę, że przyszła i jest do odbioru. Niczyich kwitów nie przetrzymuje. Jeśli ktoś chce wiedzieć jaki jest status jego licencji to zawsze może dzwonić bezpośrednio do PZSS. Mi mówią tyle, że są w trakcie rozpatrywania :).
Przypominam również, że z utrzymaniem licencji wiążę się branie udział w zawodach. Rozpiskę zawodów znajdziecie na stronie PomZSS. Jeśli ktoś z klubowiczów zwyczajnie nie zrobi zawodów i przyjdzie do mnie prosząc o cud to… „sorry winnetou”. Sami musicie dbać o to i się tym interesować.
Pozdrawiam
PREZES
Robert Rosa